Kategoria: Nagrody

ŁCR Marszów laureatem konkursu „Innowacja i inspiracja w gospodarce odpadami”

Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie otrzymało nagrodę główną w konkursie „Innowacja i inspiracja w gospodarce odpadami” za skutecznie wprowadzone innowacje oraz inspirowanie innych zakładów działających w branży gospodarki odpadami w Polsce. Kapituła Konkursu nagrodziła innowacyjność najnowszego projektu ŁCR Marszów: Instalacja do recyklingu opakowań szklanych.

ZZO Marszów wyróżniony za odzysk kartonów po mleku i sokach w 2018 r.

ZZO Marszów otrzymał wyróżnienie Fundacji ProKarton za odzysk kartonów po mleku i sokach w 2018 r.

EKOLAUR dla ZZO Marszów

W dniu 29 października 2019 r. w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród 18 edycji konkursu „Ekolaury” Polskiej Izby Ekologii. Kapituła Polskiej Izby Ekologii przyznała Zakładowi Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Marszowie nagrodę „Ekolaur” w kategorii ochrona powierzchni ziemi, gospodarka odpadami za przedsięwzięcie „Budowa instalacji do zagospodarowania stabilizatu”.

ZZO Marszów Laureatem Nagrody Gospodarczej Marszałka Województwa Lubuskiego w kategorii „ZIELONA GOSPODARKA – EKO-FIRMA”.

ZZO Marszów został Laureatem Nagrody Gospodarczej Marszałka Województwa Lubuskiego w kategorii „ZIELONA GOSPODARKA – EKO FIRMA”.

ZZO Marszów laureatem XX edycji Konkursu Puchar Recyklingu

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. został Laureatem Zbiórki Tworzyw Sztucznych w Konkursie Puchar Recyklingu. Nagrodę w imieniu Prezesa Zarządu Jacka Połomki odebrał Wojciech Dronia Dyrektor ds. inwestycji i rozwoju podczas Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment, który odbył się w dniach 10-11 października w 2019 r. w Poznaniu.

Żarska Róża Biznesu dla ZZO Marszów

W piątek, 15 lutego 2019 r. w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Żarach obyła się IV Edycja Gali Żarskiej Róży Biznesu. Nagrody gospodarcze przyznawane były w pięciu kategoriach: Firma Roku, Mecenas Roku, Mikrofirma Roku, Produkt-Usługa Roku, Wydarzenie Gospodarcze.

Dyrektor Roku 2017 Zakładów Oczyszczania Miast

W konkursie „Dyrektora Roku 2017 Zakładów Oczyszczania Miast” zwyciężył Pan Jacek Połomka, Prezes Zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Marszowie.