Kategoria: Galeria

Film z Dnia Otwartego ZZO Marszów i biegu ekologicznego „Piątka z Ekoszkołą” 19 maja 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia Otwartego ZZO Marszów i biegu ekologicznego „Piątka z Ekoszkołą”, które odbyły się 19 maja 2018 r.

V Dzień Otwarty ZZO Marszów za nami!

19 maja 2018 r. w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Marszowie zorganizowano Dzień Otwarty i bieg ekologiczny „Piątka z Ekoszkołą”. W tym roku dzień otwarty przyciągnął rekordową liczbę 700 uczestników.

IV Dzień Otwarty ZZO Marszów za nami!

Zwiedzanie nowoczesnego zakładu przetwarzania odpadów, ekologiczne konkursy z nagrodami, kolorowe atrakcje dla dzieci, wspaniała zabawa – to wszystko miało miejsce podczas rodzinnego festynu ekologicznego w ZZO Marszów.

III Dzień Otwarty ZZO Marszów za nami!

Zwiedzanie nowoczesnego zakładu, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, kolorowe atrakcje dla dzieci – to wszystko miało miejsce podczas festynu ekologicznego w ZZO Marszów.

ZZO Marszów gospodarzem konferencji o bioodpadach

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie uczestniczył i jednocześnie był gospodarzem ogólnopolskiej konferencji pt. „BIOODPADY”, która odbyła się 7-8 października 2015 r. w Zielonej Górze i w ZZO Marszów.

ZZO Marszów na II Konferencji Naukowo-Technicznej „Inżynieria i Kształtowanie Środowiska” 18-19.06.2015 r. w Zielonej Górze

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie był współorganizatorem II Konferencji Naukowo – Technicznej pt. „Inżynieria i Kształtowanie Środowiska”, która odbyła się w dniach 18-19 czerwca w Zielonej Górze.

II Dzień Otwarty ZZO Marszów

Zwiedzanie zakładu, konkursy ekologiczne, poczęstunek, malowanie buziek oraz wiele innych atrakcji przygotował Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie 9 maja 2015 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

ZZO Marszów – styczeń 2015 r.

Dzień Otwarty w ZZO Marszów

31 stycznia 2015 r. mieszkańcy okolicznych gmin licznie odwiedzili ZZO Marszów i poznali tajniki jego funkcjonowania.

Oficjalne otwarcie ZZO Marszów 29 stycznia 2015 r.

29 stycznia 2015 r. odbyła się uroczystość otwarcia Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie.