Kategoria: Aktualności

31 maja 2024 r. biuro spółki Łużyckie Centrum Recyklingu będzie nieczynne

Uprzejmie informujemy, że 31 maja 2024 r. biuro spółki Łużyckie Centrum Recyklingu będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Oferty pracy w Łużyckim Centrum Recyklingu

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Operator koparko – ładowarki oraz Pracownik robót drogowych.

Wesołych Świąt!

Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie informuje, iż Rada Nadzorcza spółki wybrała firmę FEHU Global Audyt Sp. z o.o. w Katowicach, wpisaną na listę KIBR pod numerem 4102 do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego spółki za rok obrotowy 2023 i 2024.

Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Łużyckiego Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie za rok 2023 oraz za rok 2024

Rada Nadzorcza Łużyckiego Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Łużyckiego Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie za rok 2023 oraz za rok 2024.

Łużyckie Centrum Recyklingu Marszów – naszym celem jest recykling

Spółka Zakład Zagospodarowania Odpadów w Marszowie po 8 latach działalności zmieniła nazwę na Łużyckie Centrum Recyklingu. Skąd pomysł na zmianę i w jakim kierunku podąża ŁCR Marszów? O tym dowiemy się w rozmowie z prezesem zarządu Jackiem Połomką.

ŁCR Marszów laureatem konkursu „Innowacja i inspiracja w gospodarce odpadami”

Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie otrzymało nagrodę główną w konkursie „Innowacja i inspiracja w gospodarce odpadami” za skutecznie wprowadzone innowacje oraz inspirowanie innych zakładów działających w branży gospodarki odpadami w Polsce. Kapituła Konkursu nagrodziła innowacyjność najnowszego projektu ŁCR Marszów: Instalacja do recyklingu opakowań szklanych.

Zmiana adresu mailowego Spółki

Uprzejmie informujemy, że dniem 14.07.2023 r. zmienił się adres mailowy Spółki z adresu: zzo@marszow.pl na adres: sekretariat@marszow.pl.

Zawiadomienie o zmianie nazwy Spółki

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 06.07.2023 r. nastąpiła zmiana nazwy naszej Spółki z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Spółka z o.o. na:
Łużyckie Centrum Recyklingu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dzień Otwarty ZZO Marszów i bieg ekologiczny „Piątka z Ekoszkołą”

Zapraszamy na Dzień Otwarty ZZO Marszów, 3 czerwca godz. 10:00-15:00. Bądźcie z nami! 💚