WYNIKI KONKURSU SEGREGUJESZ? ZYSKUJESZ!

Po długich i burzliwych obradach jury konkursu „Segregujesz? Zyskujesz!” wybrało zwycięzców ekologicznych zmagań.

I miejsce kl. I -III Agata Baran SP nr 8 Żary, kl. III b zmniej.

Wydanie werdyktu nie było łatwym zadaniem. Łącznie we wszystkich kategoriach wpłynęło bowiem aż 280 prac. Ich autorom niejednokrotnie udało się zaskoczyć jury ciekawą interpretacją hasła i wykorzystaną techniką. Cieszymy się, bo zainteresowanie konkursem pokazuje, że ekologia dla dzieci i młodzieży ze szkół w powiecie żarskim i żagańskim to wcale nie obojętna sprawa.

Za wszystkie prace bardzo dziękujemy!

Zarówno prace laureatów, osób wyróżnionych, jak i wiele innych staną się w przyszłości atrakcją wystawy zorganizowanej na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie.

Oto lista zwycięzców:

Zwycięzcy klas I-III
1. Agata Baran, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach, klasa III b
2. Pola Kowalska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, klasa II b
3. Alicja Duszeńko, Szkoła Podstawowa w Trzebielu, klasa II

Prace wyróżnione w kategorii klas I – III
1. Nikola Wolańska, Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, klasa III b
2. Amelia Sołtys, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu, klasa II b
3. Kinga Chwiedziuk, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, klasa II
4. Kacper Pawlak, Szkoła Podstawowa w Miodnicy, klasa II
5. Dominik Mleczkowski, Szkoła Podstawowa nr 4 w Żaganiu, klasa I
6. Kornelia Grzelczak, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach, klasa III b
7. Weronika Adamczyk, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach, klasa III b
8. Oliwia Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa w Brodach, klasa I b
9. Maksymilian Pałyga, Szkoła Podstawowa w Trzebielu, klasa I
10. Kacper Błoński, Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej

Zwycięzcy klas IV-VI
1. Szymon Grochowski, Szkoła Podstawowa w Jasieniu, klasa V a
2. Julia Hołowińska, Szkoła Podstawowa w Jasieniu, klasa IV a
3. Magda Kuczmarska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach, klasa IV b

Prace wyróżnione w kategorii klas IV-VI
1. Jacek Dudar , Szkoła Podstawowa w Miodnicy
2. Marcelina Skrzypa, klasa IV a, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jasieniu
3. Oliwia Makuch, klasa IV, Szkoła Podstawowa w Wicinie (gmina Jasień)
4. Agata Rezlerska, klasa IV b, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jasieniu
5. Kamil Wojciechowski, Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu
6. Julia Mazurkiewicz, klasa VI c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie
7. Patrycja Leszkiewicz, klasa VI c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie
8. Agata Sobczak, klasa VI c, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
9. Adrianna Kwiatkowska, klasa V a, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach
10. Kornelia Biskowska, klasa VI a, Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

Zwycięzcy z klas gimnazjalnych
1. Aleksandra Świderska, Gimnazjum w Trzebielu, klasa III
2. Magdalena Gregorczyk Gimnazjum w Jasieniu, klasa III a
3. Hubert Chaszczewski Gimnazjum w Jasieniu klasa I a

Prace wyróżnione w kategorii klas gimnazjalnych
1. Karolina Aleksandrowicz, Gimnazjum nr 1 w Lubsku, klasa I d
2. Kamila Gorczyca, Gimnazjum w Jasieniu, klasa III c
3. Kamila Smoleńska, Gimnazjum w Jasieniu, klasa II a
4. Dawid Dziemianko, Gimnazjum w Jasieniu, klasa II a
5. Weronika Drzazga, Gimnazjum w Witoszynie, klasa II
6. Patrycja Majdziak, Gimnazjum w Jasieniu, klasa II a
7. Paulina Kwiatkowska, Gimnazjum w Jasieniu, klasa I b
8. Magdalena Węglewska, Gimnazjum w Witoszynie
9. Julia Augustyniak, Gimnazjum nr 1 w Lubsku, klasa I a
10. Anna Kromp, Gimnazjum im. J.B. Solfy w Trzebielu, klasa III

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

  • II miejsce Pola Kowalska w kategorii klas I-III SP nr 1 Lubsko, II b zmniej.
  • III miejsce w kategorii kl. I-III, Alicja Duszeńko, SP Trzebiel, kl. II zmniejsz.
  • I miejsce w kategorii klas IV-VI, Szymon Grochowski SP Jasień, V a zmiejsz.
  • II miejsce w kategorii klas IV- VI,  Julia Hołowińska SP Jasień, IV a zmniej.
  • III miejsce w kategorii klas IV-VI, Magda Kuczmarska SP nr 8 Żary, IV b
  • I miejsce Aleksandra Świderska, Gimnazjum w Trzebielu, kl. III zmn.
  • II miejsce Magdalena Gregorczyk, Gimnazjum w Jasieniu, kl. III a zmn.
  • III miejsce Hubert Chaszczewski, Gimnazjum w Jasieniu, kl. I a zmn.
  • DSCN3956a
  • DSCN3954a
  • DSCN3952a
  • DSCN3939a

Możliwość komentowania jest wyłączona.